O nás

O naší firmě

Proč by jste si měli zvolit nás?

Zámečnictví Kavka je rodinnou firmou s bohatou historií, kdy datum vzniku sahá až do roku 1992. Naší zaměřením je kovovýroba a zámečnictví. Více než 30let poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby a výrobky, které nejenže splňují jejich očekávání, ale také často předčí jejich očekávání.

Hlavní lokalita naší působnosti je Praha, Říčany a okolí – Úvaly, Jesenice, Český Brod, Mnichovice, Jílové u Prahy, Pyšely, Kostelec nad Černými lesy či Modletice. Po domluvě však pracujeme kdekoliv – stačí nás kontaktovat a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Kvalitní kovovýroba?

Jsme tou správnou volbou!

Hledáte spolehlivého partnera pro kovovýrobu a zámečnictví? využijte naše bohaté profesní zkušenosti. Rádi se vám budeme věnovat!

0 +
Nabízených služeb
0 +
Let zkušeností
0 +
Spokojených klientů
0 +
Vyrobených produktů

Co pro Vás děláme?

V čem spočívá naše činnost kovovýroby?

Jaké produkty vyrábíme? Jsou to vjezdové brány (nesené, posuvné, dvoukřídlé), mříže, regály a stojany, dále terasy a balkony nebo branky a zábradlí nebo schodiště.

Často také realizujeme ploty a extra dlouhá vrata, světlíky, přístřešky, zastřešení parkovacího stání, dřevníky, sklepní kóje, klece, a poslední dobou naše výroba realizuje i workout prvky a kovové prvky pro dětská hřiště.