Regály, stojany, klece

Regály, stojany a klece jsou důležitými prvky každého skladiště nebo obchodu. Pomáhají uspořádat a zorganizovat vaše věci a usnadnit jejich vyhledávání a přístup.

Regály, stojany, klece

Regály, stojany a klece dodáváme po celé České republice, ale nejvíce realizací máme v lokalitě Praha a Říčany, dále Úvaly, Jesenice, Český Brod, Mnichovice, Jílové u Prahy, Pyšely, Kostelec nad Černými lesy a Modletice.

Zámečnictví Kavka nabízí širokou škálu regálů, stojanů a klecí, včetně:

 

  • kovové regály – kovové regály jsou trvanlivé a ideální pro skladování těžkých břemen. Nabízíme různé velikosti a konfigurace, které se přizpůsobí vašim potřebám.
  • stojany a držáky – naše stojany a držáky jsou navrženy tak, aby usnadnily organizaci a přístup k různým předmětům. Jsou vhodné pro domácnosti, kanceláře i průmyslové prostory.
  • klece a ohrádky – klece a ohrádky jsou ideální pro zabezpečení a oddělení prostoru. Používají se často v průmyslových a skladovacích prostředích.

 

Každý regál, stojan nebo klec, který vyrábíme, může být přizpůsoben vašim individuálním potřebám. Můžeme upravit rozměry, konstrukci a barvu podle vašich potřeb = realizujeme regály, stojany, klece na míru.

Poptávka

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a napište nám poptávku služeb. Rádi se Vám budeme věnovat.